Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin mali sıkıntılar yaşadığı bu günlerde, Hamitköy sakinlerinden Talat Ermetal, derneğe kurban parası bağışından bulundu.

  • Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin mali sıkıntılar yaşadığı bu günlerde, Hamitköy sakinlerinden Talat Ermetal, derneğe kurban parası bağışından bulundu.
    Ermetal, Derneğin üstlendiği misyonla toplumdaki kanayan yara olan kanser konusunda derneğin büyük bir açığı kapattığını gözlemleğini ve bu bağlamda hastalara acil şifa dileklerinde bulunarak adağını Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bağışlamaktan mutlu olduğunu belirtti. 
    Dernek Başkanı Raziye Kocaismail; bir Derneğin 21 yıl her yıl artan hastalara rağmen hizmetlerine hizmet katarak büyümesinin hiç de tesadüf olmadığını; bunu, Ermetal gibi duyarlı olan 7-70 herbir toplum bireyine borçlu olduklarını vurguladı ve Derneğin bu en sıkıntılı günlerinde her camia ve her tataftan, Derneğin desteklenmeye çalışılmasının bir tek mesajı olabileceğini, bunun da acıyı yaşayan acıyı yaşayanın halinden anladığı mesajı olduğunu kaydetti.

     

    P2260156