T.C. Kanser Daire Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin KHYD''yi ziyaret etti.

 • Kanser Hastalarına Yardım Derneği olarak toplumumuzun en ciddi sorunlarından biri olan “Kanser Hastalığı ile Mücadelede”, Nisan 2013 tarihinde davetlimiz olarak adamıza gelen T.C. Sağlık Bakanlığı, Halk Sağlığı Kurumu, Kanser Daire Başkanı’nın sunumu ile gerçekleşen seminerimizden sonra ülkemizde kanser konusunda atılmak istenilen adımlara destek olmak ve katkı koymak maksadı ile T.C. Kanser Daire Başkanı Doç. Dr. Murat Gültekin hocamızı ve çalışma arkadaşlarını dün adamızda ağırladık.

  Kendileri ile K.K.T.C Meclis Başkanı Sn. Dr. Sibel Siber’i, Sağlık Bakanı Sn. Dr. Ahmet Gülle’yi , T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği Yardım Heyeti Başkanlığı Koordinatörü Sn. Ertan Tosun’u ve T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği Yardım Heyeti Başkanlığı Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Enerji Sektörü Uzman Müşaviri Sn. Nuri Ateş’i ziyaret ederek, kanser mücadelesinde anavatanımızın tecrübeleri ilgililer ve yetkililer ile paylaşıldı.

  Yapılacak olan yeni çalışmalara anavatanımızın ve dünyanın gösterdiği doğrular ve tecrübeler ışığında katkı konulması hedefi ile düzenlediğimiz ziyaretlerimize, ülkemize gelerek katılan ve birikimlerini aktaran T.C Kanser Daire Başkanı Sn. Doç. Dr. Murat Gültekin ve çalışma arkadaşlarına, bizleri sıcak ilgi ile karşılayan K.K.T.C Meclis Başkanı Dr. Sibel Siber’e, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Gülle’ye ,T.C. Lefkoşa Büyükelçiliği Yardım Heyeti Başkanlığı Koordinatörü Sn. Ertan Tosun’a ve Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Enerji Sektörü Uzman Müşaviri Sn. Nuri Ateş’e Kanser Hastalarına Yardım Derneği olarak teşekkür eder, ülkemizin kanayan yarası olan kanser hastalığı ile mücadelede toplumumuzdan alınan güç ile her zaman doğru bilgiler ve dünya geçekleri ile katkı koymaya çalışılacağını kamuoyu ile paylaşırız.

   

  579378_718442008168248_1091415594_n

   

  1506557_718441951501587_2022047595_n