Kanser Hastalarına Yardım Derneği Güzelyurt Bölge Sorumlusu Kezban Dikmenay ve ekibi

  • Kanser Hastalarına Yardım Derneği Güzelyurt Bölge Sorumlusu Kezban Dikmenay ve ekibi; 1-31 ekim Meme Kanserinde Farkındalık Ayı etkinlikleri çerçevesinde, derneğe gelir elde etmek ve hastaların elzem ihtiyaçlarına katkı koyabilmek adına Dayanışma Gezisi düzenledi.
    Otobüslerle gerçekleştirilen gezide öncelikle Erülkü Dots'n Coffe'de kahve molamızı yaptık. Sonrasında Kapalı Maraş’ta yer alan Ordu Evi’nde öğle Yemeği yenildi. Geri Dönüş yolunda ise City Mall'da yeniden mola verildi. Güzelyurt ve civar köy sakinlerinin katılım gösterdiği dayanışma Gezisinden 3600 TL gelir elde edildi. 
    Güzelyurt Bölge sorumlusu Kezban Dikmenay ‘Bizlere destek veren ve maddi katkıda bulunan herkese Derneğimiz adına teşekkürü bir borç bilirim’ şeklinde sözlerini dile getirdi. 
    Dernek Başkanı Raziye Kocaismail, her daim derneğe destek veren Güzelyurt ve civar halkının adı gibi yüreği de güzel insanına sağlık bereketinde bir hayat dileyip, sonsuz teşekkürlerimi sundu. Derneğin Hastalarına moral ve gelir olan bu etkinliğe ev sahipliği yapan Kıbrıs Türk Barış Kuvvetlerine de her bir hasta adına sonsuz teşekkürlerini sunan Kocaismail, kanser hastası olmanın sağlık yönü ile şanssızlık olarak algılandığı gibi, bu ülkede kanser hastası olmanın da bu duyarlılıkla çok büyük bir şans olduğunu, vurguladı.

    22789086_1715509911794781_7234989611131821422_n