İbrahim Kadir ve eşinden, her zaman olduğu gibi yine bağış geldi... İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türk İbrahim Kadir Çayönü ve eşi Şükran Kadir’den Kanser hastalarına Yardım Derneği’ne 1000 sterlin bağış yapıldı.

 • İbrahim Kadir ve eşinden, her zaman olduğu gibi yine bağış geldi...
  İngiltere’de yaşayan Kıbrıslı Türk İbrahim Kadir Çayönü ve eşi Şükran Kadir’den Kanser hastalarına Yardım Derneği’ne 1000 sterlin bağış yapıldı.
  Adaklarının gerçekleşmesi üzerine bu bağışı yapmak için gelen çift, hastalara yardım elini uzatmaktan hiçbir zaman kaçınmayan ve topluma büyük hizmetleri bulunan Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne bu bağışı yaparken çok mutlu olduklarını ıfade eden çift, her ay maaşlarından 10 sterlin bağış yapmaya devam edeceklerini de ifade etti. 
  Dernek Merkez Ofisi’nde yapılan bağışın ardından, İbrahim – Şükran Kadir çiftine dernek yetkililerinden Sevgi Alibaba tarafından derneğin Sarı Laleler Atölyesinde yapılan ipek kozası anı tepsisi takdim edildi. Sevgi Alibaba; bunca yıldır kendi yağı ile dünyanın hiçbir yerinde katkı almadan hastaların maddi manevi yanında olan sadece bağışlarla ayakta duran Dernek için bu yardımın çok büyük anlam taşıdığını söyledi ve Kadir Çiftinin yıllardır Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ni yalnız bırakmadıkları hastalara yardımları sürdürmeleri için hastalar adına kendilerine teşekkür ederek kutladı. 
  Saygılarımla 

  Raziye Kocaismail
  Dernek Başkanı
  Kanser Hastalarına Yardım Derneği

  10846365_904013852944395_4917783239758394532_n