Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin, Alsancak Lapta Sınırı üzerine, Yeni - 2. El Satış Dükkanını hizmete sunmuşt

 • Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin, Alsancak Lapta Sınırı üzerine, Yeni - 2. El Satış Dükkanını hizmete sunmuştur.
  294 Karaoğlanoğlu Caddesi,
  Topal Plaza Dükkan no:3
  Alsancak’ta kocaman TULİPS tabellası ile açılan dükkan, İngiliz Gönüllüler tarafından çalıştırılmakta ve daha açıışı yeni olmasına rağmen, alıcı tarafından büyük ilgi görmektedir.
  Dükkanda 2. El marka ürünlerin yanında, etiketli ürünler de satışa sunulmaktadır.
  ​Salı – Cuma günleri arası 10.00 – 16.00,
  Cumartesi günleri ise 10.00- 13.00 saatlerı arasında açık olan Dükkanda yalnızca giysi değil; elektrikli eşyadan, cam eşyasına, hediyeliklere kadar yer almaktadır.
  Alım gücü dar olan ya da kaliteli ürünü daha uygun fiyata almak isteyen herkese ulaşmayı hedefleyen Kanser Hastalarına Yardım Derneği, Elde edilen gelir ile kanser hastalarının elzem ihtiyaçları (peruk, protez meme, ozel sütyen, kol korsesi vs.), tedavi masrafları, benzin giderleri ,yol harcırahları gibi pek çok ihtiyaçlarına yanıt verilmektedir.
  Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail ise ‘Siz alıcı olunuz diye bağışlarda bulunan yardımseverlere ve bizi hep destekleyen Tulips müşterilerine herbir kanser hastası adına teşekkür eder, hastalara ulaştırdığımız yardımların devam edebilmesi için, herkesin mutlaka ordan alacağı marka etiketli veya etiketsiz bir ürün bizi mutlu ederken müşterilerimizi de mutlu eder, Bu bağlamda TULİPS dükkanımıza halkımızı alış veriş yapmaya davet ediyoruz.’ şeklinde konuştu.