Doğa İzcileri Derneği tarafından, Kanser Haftası Etkinlikleri çerçevesinde; Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına düzenlenen ‘Definler Şehri Lapta Doğa ve Yardım Yürüyüşü’ nden elde edilen gelir, Derneğe takdim edildi.

 • Doğa İzcileri Derneği tarafından, Kanser Haftası Etkinlikleri çerçevesinde; Kanser Hastalarına Yardım Derneği yararına düzenlenen ‘Definler Şehri Lapta Doğa ve Yardım Yürüyüşü’ nden elde edilen gelir, Derneğe takdim edildi.
  Etkinlikten elde edilen 2500 TL; Doğa İzcileri Başkanı Yeşim Beyzade ve Mali İşler sorumlusu Hasan Kırmızısakal tarafından, Kanser Hastalarına Yardım Derneği Başkanı Raziye Kocaismail’e teslim edildi.
  Doğa İzcileri Derneği Başkanı Yeşim Beyzade, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’ne her daim destek verdiklerinin desteklerinin devam edeceğini dile getirdi.
  Kanser Hastalarına Yardım Derneği başkanı Raziye Kocaismail; yardımlaşma ve doğa kardeşlik sevgisi ile dünyayı güzelleştirmeyi hedefleyen Doğa izcilerini topluma her alanda umut olduklarından kendilerini yürekten kutladı
  Kocaismail; Bu etkinliğin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese canı gönülden teşekkür edip, her bir kanser hastası adına sağlık dolu günler diledi.
  Bir 1 kişi, ayakta ve iç mekan görseli olabilir